Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

Jak tvrdí dr. Eric Pearl:

 

„Občas pacient nepozná, že se uzdravil. Za to ovšem nejste zodpovědni. Uzdravení se může projevit později. Jak už jsem řekl, na rozdíl od toho, co jsem si myslel dříve, jsem přesvědčen, že se nakonec uzdraví každý.“

 


 

 

Otázky/odpovědi
 
Co je to vlastně Rekonektivní léčení?
Je to nová forma, nová úroveň léčení. Nejedná se o žádnou variantu z doposud používaných technik. Spojuje nás s energií vesmíru. Jde až za hranice doposud používaných technik léčení.

Kdo je objevitelem rekonektivního léčení?

Poprvé představil světu rekonektivní léčení a následně i jejího využití velmi uznávaný americký doktor a léčitel Dr. Eric Pearl. Původně byl chiropraktikem. Jednoho dne ale zjistil, že se mu pacienti začali zázračně uzdravovat z nejrůznějších nemocí tím, že u jejich organismu držel své ruce. Často mu pacienti hlásili zlepšení již po jednom jediném sezení. Někdy je potřeba udělat další sezení. Nicméně svojí praxi postupem času opustil a šel novou cestou - léčil své klienty vesmírnou zázračnou energií.

Jak probíhá sezení Rekonektivního léčení?

Po Vašem příchodu si můžeme spolu krátce promluvit o Vašich problémech, které Vás ke mne přivádí. Vyplníte krátký tiskopis o Vašich údajích. Pro mě není nutné vědět, jaký problém Vás ke mne přivádí. Pokud si budete přát nic neříkat, co Vás přivádí, můžeme přejít rovnou k léčení.

Je nutné se na léčení dopředu nějak připravit?
Není třeba se nijak zvlášť na léčení chystat. Přijďte v pohodlném oděvu, ve kterém se cítíte dobře a nikde Vás neškrtí.

Jak probíhá léčení?

Požádám Vás, abyste se pohodlně položili na masážní lehátko v oděvu, ve kterém jste přišli. Dále zavřeli svá očka a relaxovali. Vaším jediným úkolem je vnímat Vaše pocity, to co se bude dít uvnitř Vašeho těla. Co se bude dít v průběhu léčení?
Celé léčení probíhá bezdotykově. Budu Vás jen obcházet a pomocí svých rukou hledat místa, kde je nejvhodnější napojení na léčivé frekvence. Budu se přitom řídit svými pocity a intuicí. Budu vnímat energie jednotlivých míst a sledovat fyzické reakce Vašeho těla, které jsou pro mne velice důležitou zpětnou vazbou. Na konci léčení se Vás jemně dotknu a oznámím Vám ukončení sezení.
Budu během léčení něco cítit?
Nedokážu Vám předem přesně říct, co se bude dít. Každé sezení je úplně jiné a individuální. U každého člověka během léčení probíhají jiné pocity, prožitky a vjemy. A každé Vaše sezení také bude probíhat jinak.

Během léčení můžete pociťovat:
Teplo nebo chlad, tíhu, pulzování, tlak, brnění, magnetickou přitažlivost, odpudivost, záchvěvy nebo cukání svalů a další. Můžete mít dokonce pocit, že se vás někdo dotýká, hladí nebo, že je někdo další v místnosti. Můžete také vidět různé obrazy, barvy, různě barevná světélka nebo cítit vůně, chutě, slyšet hlasy, dokonce někteří lidé mají pocit jakoby pluli na vlnách či se vznášeli nad svým tělem.
Objevují se reakce u klienta v průběhu léčeni?
Nejčastěji se objevují registry = chvění víček (často první reakce), rychlé oční pohyby, pohyby prstů na rukou či nohou, pohyby hrudi a bříška, kručení v bříšku, změny dýchání a polykání, třes nebo záškuby paží nebo nohou, slzy nebo smích, točení nebo naklánění hlavy, atd.

Co když někdo léčení nevěří? Pomůže mu také?

Není třeba věřit, je především důležité chtít se uzdravit. Podat se, nic neočekávat. Ten, kdo k léčení reintegrační energií zaujme lhostejný postoj, je mnohdy mile překvapen, protože neočekává konkrétní zázraky a není upnutý na vytoužený výsledek. Dochází tedy k dramatickému uzdravení. Klienti jsou mnohdy až šokováni výsledky. Nejmenší naději mají klienti, kteří přijdou s jistotou, že tento či onen problém se rekonektivním léčením musí uzdravit. Lehnou si na lehátko a je krásně vidět, jak jsou napnutí a očekávají 100 % výsledek. Ano, 100 % výsledek může přijít, ale jen pouze tehdy, když nic neočekáváte a vše necháte na Vesmírné energii. Jen ona rozhoduje, jen ona má právo rozhodnout, co se ve Vašem organismu uzdraví.
Je léčení vhodné i pro zvířátka nebo malé děti?
Ano, je vhodné pro kohokoliv, tedy i pro velmi malinké dětičky či zvířátka. Pokud chcete, přiveďte na léčení Vaše dítko nebo i zvířátko - psíka, kočičku apod.

Dojíždíte i za klienty domů?

 Mohu za Vámi za určitých podmínek dojet domů. V tom případě beru předem dohodnutou zálohu.

Jak se budu cítit po skončení sezení rekonektivního léčení?
Po fyzické stránce můžete cítit ztěžknutí celého těla a může být pro Vás obtížné ihned vstát. To se spraví během krátké chvíle. Většinou doporučuji, aby jste vstávali pomalu a třebas i 1 - 2 minutky poleželi, a pak pomalu vstali.

Samozřejmě pokud jste přišli s nějakým fyzickým problémem, můžete už během sezení zaregistrovat jeho zmírnění nebo úplné vymizení. Na druhé straně se ale budete cítit zcela zrelaxováni a zklidněni. Klienti se po skončení sezení cítí uvolněni, cítí harmonii a radost spojenou s pocitem vnitřního klidu. Nejčastěji se lidé usmívají a říkají, že to „bylo zvláštní, ale krásný“. Odchází velmi dobře naladěni a spokojeni.

Co vlastně mohu získat?
Sezením můžete nabýt pohodu, klid a zdraví, jak duševní, tak fyzické.
Neočekávejte nic určitého, konkrétního nebo vytoužené výsledky. Nechte se překvapit a důvěřujte, že to, co dostanete, bude pro Vás to nejpotřebnější. Čím víc se budete upínat na vytoužené výsledky, tím více budete zklamáni.
Často se stává, že se vyléčí úplně jiný problém než, s kterým jste přišli, a to ten, který byl právě akutnější, i když jste o něm třeba vůbec nevěděli. Dokonce se může i stát, že se vyléčí problém, o kterém jste vůbec nevěděli, a přesto je vyléčený. Energie vždy léčí to, co je v daný okamžik akutní, ne to, co si myslíte, že je akutní.
Pokaždé ale léčí! Takže pokaždé odejdete s lepším zdravím. Jen o tom nemusíte vědět. Můžete i časem zjistit, uvědomit si, že jste vlastně onen problém měli a nyní už ne. 

Tak když nemohu přijít s konkrétním problémem, tak proč tedy?

Mějte prosím na paměti, že reintegrační energie nikdy neléčí pouze jednu nemoc, ale pacienta jako celek. Významnou roli hraje věřit, že se ona nemoc dá vyléčit. Říkám věřit, ne se upínat na to, že rekonektivní léčení udělá vše. Musíte jí sami pomoc a.pomůžete jí tím, že se sami chcete vyléčit. Pokud byť jen trochu pochybujete o chtění se vyléčit, raději neztrácejte čas léčením. Úspěch mají především ti, kteří se opravdu léčit chtějí.
Kolik sezení je potřeba absolvovat?
Jedno sezení u mne může být dostatečné pro daný problém. Obecně se, ale doporučují, až tři sezení. A i přesto, že každé léčení je jiné, často se něco obzvlášť zajímavého stává až během třetí návštěvy. Sami ale uvidíte, jaké budou Vaše zážitky po prvním sezení, a poté se rozhodnete, zda absolvujete další sezení. 

Pokud se rozhodnu pro další sezení, po jaké době bych jej měl(a) absolvovat?

Jak už bylo řečeno v předchozí odpovědi, je to velice individuální. Já osobně doporučuji, jednotlivá sezení udělat v kratších intervalech, např. obden, nejdéle však po týdnu. Někdy je vhodné přijít již druhý den. Nemá ale smysl dělat jedno sezení ráno, druhé odpoledne  a třetí večer v jeden den. Energie nestihne za těchto podmínek ve Vašem těle pracovat. Na druhou stranu nemá smysl dělat druhé sezení například po půl roce. To už se nejspíš řeší úplně jiný problém.

Jak dlouho sezení trvá?
Vyšetřete si zhruba jednu hodinu Vašeho času.

Kde se reconnective healing/rekonektivní léčení koná?

Léčení se koná v okrese Jablonec (nedaleko Tanvaldu). Léčení též probíhá i v Praze a jeho okolí, kdy dojíždíme za klienty domů.

Kde se mohu objednat?

Můžete se objednat nejlépe na e-mailu: dana.ginova@seznam.cz.
V záložce kontakty najdete i jiné možnosti spojení.
Snažím se vyhovět nejen těm, co jsou doma, ale i těm, kteří musí každý den za prací. Upřednostňuji tedy termíny sezení v pátek, v sobotu a v neděli nebo podle dohody. Vždy se ale budu snažit Vám vyhovět.

 

TOPlist